Klimatyzatory Fuji Electric to urządzenia najwyższej jakości, które oferują nowoczesne i wysokowydajne rozwiązania. 5 letni okres gwarancji jest potwierdzeniem najwyższej jakości urządzeń – Zaufałeś najlepszym! 

W trosce o środowisko naturalne Fuji Electric realizuje scenariusz ochrony energetycznej wdrażając czynnik R32 w całym asortymencie. Czynnik R32 ma o 67% mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu do powszechnie używanego czynnika R410A

Urządzenia Fuji Electric to energooszczędne klimatyzatory osiągające klasę energetyczną nawet A+++, która jest najwyższym poziomem efektywności energetycznej, zawartej w Europejskiej Etykiecie Energetycznej.

Fuji Electric dbając o najwyższy komfort użytkowników wprowadza nowatorskie technologie. Wśród nowoczesnych technologii znajdują się czujniki obecności, kierowanie przepływem powietrza, sterowanie Wi-Fi oraz praca w wielu trybach.

Fuji Electric oferuje bogaty wachlarz jednostek ściennych, kasetonowych, przypodłogowo – przysufitowych oraz kanałowych. Typoszereg klimatyzatorów SPLIT zawiera modele najwyższą klasą energetyczną A+++, przyjazne w obsłudze oraz z udoskonaloną funkcją oczyszczania powietrza. Szeroki wybór klimatyzatorów SPLIT Fuji Electric pozwala na realizacje w zróżnicowanych przestrzeniach, zarówno mieszkalnych, biurowych, sklepowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Jeżeli chcą Państwo równocześnie cieszyć się dużą przestrzenią bez ograniczeń, zachować komfort w wielu pomieszczeniach, Fuji Electric poleca użycie systemu MultiSPLIT, który oferuje stworzenie prostej instalacji, opierającej się na jednej jednostce zewnętrznej. Możliwość łączenia i kombinacji z szerokiej gamy jednostek wewnętrznych. W domu, biurze i sklepie. MultiSPLIT zapewnia komfort w kilku pomieszczeniach.